bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 lutego 2014
  • 16 lutego 2014
  • wyświetleń: 1788

Spotkania teatralne w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W niedzielę 16 lutego w Centrum Handlowym Sarni Stok odbędzie się druga z cyklu impreza pod nazwą "Rodzinne spotkania teatralne". 16 zaplanowanych spotkań, to 16 różnych spektakli dla dzieci, warsztaty teatralne, i najważniejsze - 2 godziny tylko dla rodziców i ich dzieci.

W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich miłośników sportu, i nie tylko do "bielskiego Soczi" na spektakl "Olimpiada Sportowa". Odbędzie się on w najbliższą niedzielę, 16 lutego o godzinie 16.00. Spektakl opowiada o sporcie i sportowcach, o korzyściach i niebezpieczeństwach związanych ze sportem. W bajce przewiną się motywy znicza olimpijskiego, kostiumów sportowych, a także elementy rywalizacji, treningów i właściwego żywienia.

Dzieci, które zostaną po spektaklu, wezmą udział w warsztatach teatralnych. Każde z nich poświęcone będą innej tematyce - raz dzieci wykonywać będą rewizyty teatralne, kolejnym razem - kukiełki, a jeszcze innym - spróbują sił na scenie. Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zrobienia zdjęć z aktorami.

Dwie godziny, podczas których dzieci poprzez zabawę uczyć się będą o takich wartościach jak przyjaźń, pomaganie innym, zaufanie czy bezpieczeństwo to także czas, który rodzice mogą spędzić tylko z dzieckiem. To czas dla rodziny na wzmacnianie więzi z dzieckiem, na wspólne przeżywanie emocji i zdobywanie nowych doświadczeń.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj