bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 stycznia 2014
  • 18 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1388

"Fever Night" w 2BeClub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę 18 stycznia, 2BeClub zaprasza na imprezę z Dj Alien X w klimatach fresh hits, house, chilled house i deep house.

2beclub


Dj Alien X (Kuba Wróbel) - rezydent klubu, ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

Jest uczestnikiem Audiolake Festival 2012 nad Zalewem Radkowskim, gdzie miał okazje supportować min. takie gwiazdy jak Marcin Czubala, Michael Mind , Alex Bau czy Tom Boxer.

Rezerwacja lóż - tel. 33 888 88 88 i online na www.2beclub.pl/rezerwacje.html

W klubie obowiązuje "door selection"

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj