bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 grudnia 2013
  • 28 lutego 2014
  • wyświetleń: 13386

Nie ma śniegu, nie bedzie zawodów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

1 marca w Bielsku-Białej miała odbyć się trzecia edycja imprezy Burn in Snow Heyah - polskie zawody snowboardowe należące do międzynarodowego cyklu World Snowboard Tour. Niestety pogoda pokrzyżowała plany organizatorom.

Brak śniegu na stoku Dębowca zmusił organizatorów Burn in Snow odwołać zawody snowboardzistów i freeskierów. W związku z tym do Bielska-Białej nie przyjedzie około 50 zawodników ze światowej czołówki obu sportów.

burn in snow
Przedwczesna wiosna pokrzyżowała plany organizatorom zawodów


Zgodnie z planem odbędą się natomiast występy artystyczne. Na miłośników dobrych brzmień czekają darmowe koncerty na małej scenie, zlokalizowanej na stoku i występy w Hali Widowiskowej po Dębowcem.

Wydarzeniem części muzycznej będzie występ duetu prawdziwych legend hip hopu - Method Mana i Redmana. Zagrają również Sokół i Marysia Starosta, których najnowszy album "Czarna biała magia" osiągnął status złotej płyty w dniu premiery.

Wstęp na koncerty na świeżym powietrzu jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj