Rozrywka
- 21 października 2013
- wyświetleń: 2528
Bielszczanie odpadli w półfinale
Bielszczanie zakończyli swoją przygodę z tegoroczną edycją programu Must Be The Music - Tylko Muzyka. W półfinale odpadł zespół Zgredybilles oraz wokalistka Katarzyna Zaręba.
Bielszczanie wystąpili razem w półfinale. Występ zespołu Zgredybilles został mocno skrytykowany przez jury. Katarzyna Zaręba, która podobnie jak w eliminacjach wystąpiła z ludowym trio, również nie otrzymała tylu pozytywnych opinii, co w pierwszej fazie konkursu.
Niemniej na tym etapie programu o wyborze decydowali już telewidzowie, którzy do finału programu wytypowali Anetę Rzewnicką. Jedyną nadzieją dla bielszczan jest głosowanie słuchaczy radia RMF FM na "dziką kartę". Ta zostanie przyznana jednemu półfinaliście, który nie dostał się do finału.
Niemniej na tym etapie programu o wyborze decydowali już telewidzowie, którzy do finału programu wytypowali Anetę Rzewnicką. Jedyną nadzieją dla bielszczan jest głosowanie słuchaczy radia RMF FM na "dziką kartę". Ta zostanie przyznana jednemu półfinaliście, który nie dostał się do finału.
ZOBACZ TAKŻE
17 czerwcaSpotkanie z Kicią Kocią w Mikuszowicach Krakowskich - wydarzenie dla dzieci w Książnicy Beskidzkiej
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
16 czerwcaBielsko-Biała ponownie centrum sztuk wizualnych. 6. Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych już w czerwcu 2026
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Graforyzm w przestrzeni miasta. Młodzi artyści z Bielska-Białej łączą słowo z obrazem
4 październikaSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk na scenie Cavatina Hall
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








