Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 października 2013
  • 20 października 2013
  • wyświetleń: 5045

"Spotkania niezwykłe" w BPA

Za nami:

20 października (niedziela), Bielska Piwnica Artystyczna zaprasza na kolejne "Spotkania niezwykłe". Gościem będzie Iwona Katarzyna Pawlak, aktorka scen warszawskich, odtwórczyni roli Justyny Orzelskiej w filmie "Nad Niemnem".

Iwona Katarzyna Pawlak
Gościem "Spotkań niezwykłych" będzie Iwona Katarzyna Pawlak - Justyna Orzelska z filmu "Nad Niemnem"


Artystka opowie o trudnej drodze kariery, pracy aktora w teatrze i filmie, odpowie na pytania publiczności, przypomni kulisy powstawania filmu "Nad Niemnem".

Na listopad zaplanowany jest kolejny wieczór. Tym razem gościem będzie Zbigniew Myga, brat Haliny Poświatowskiej, który przypomni swą niezwykłą siostrę, a aktorzy Piwnicy wiersze legendarnej "Haśki" - mówi Ewa Nehrebecka, jedna z inicjatorek powołania do życia BPA.

Początek spotkania o godzinie 18.00 w Bielskiej Piwnicy Artystycznej im.M.Koterbskiej przy ul.Wzgórze 8.

Bilety w cenie 25 zł (rezerwacje miejsc pod nr tel. 501646301).

----------------

20 czerwca z inicjatywy twórców Bielskiej Piwnicy Artystycznej im.M.Koterbskiej został powołany do życia cykl wieczorów piwnicznych pt. "Spotkania niezwykłe".

Pierwszym gościem Spotkań była Joanna Szczepkowska, która zachwyciła publiczność charyzmą, spokojem, niebywałym kunsztem aktorskim i pisarskim.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.