bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 24 września 2013
  • wyświetleń: 1280

Nabór do grupy gimnastycznej

Uprawianie sportu to przyjemność, ale też ogromna praca, nauka przezwyciężania własnych słabości. Gimnastyka artystyczna jest wymagającym sportem, ale daje wymierne korzyści. Możesz się o tym przekonać zapisując swoje dziecko na zajęcia.

gimnastyka artystyczna
Trwa nabór do grupy gimnastyki artystycznej dla dziewczynek.


Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej zaprasza chętne dziewczynki z rocznika 2007 i 2008 na nabór do nowej grupy. Rekrutacja potrwa do 11 października. Chętni będą przyjmowani w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 16.00 do 18.00. Zapisy prowadzone będą w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej.

Szczegółowe informacje można znaleźć na plakacie po prawej stronie artykułu.

---

Gimnastyka artystyczna jest sportem wymagającym wiele poświęcenia i samozaparcia od zawodniczek, a w początkowej fazie również od rodziców. Splendory i wyniki przychodzą później i są okupione ciężkim i częstym treningiem. Jednakże sport ten to nie tylko siermiężna i ciężka praca. Dziewczęta trenujące w klubie mogą się pochwalić nienaganną sylwetką, zwiększoną odpornością na choroby oraz umiejętnością bycia samodzielnymi od najmłodszych lat.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.