bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 września 2013
  • 15 września 2013
  • wyświetleń: 1472

Przedpremierowo "Czas na miłość"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

Za nami:

14 i 15 września o godzinie 19.15 w kinie Helios, będzie można zobaczyć przedpremierowo najnowszy film Richarda Curtisa pt. "Czas na miłość".

czas na miłość


"Czas na miłość" - w wieku 21 lat Tim Lake (Domhnall Gleeson znany z produkcji „Anna Karenina” oraz „Harry Potter i insygnia śmierci II” /Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2/) odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie…

Pewnego wieczoru, po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (BILL NIGHY znany z produkcji „Hotel Marigold” /The Best Exotic Marigold Hotel/, „To właśnie miłość” /Love Actually/) zwierza się mu, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu. Niewiele myśląc chłopak postanawia skorzystać z nowo odkrytych umiejętności i trochę naprawić świat ... zaczynając od znalezienia sobie fajnej dziewczyny. Tak powzięty ambitny plan okazuje się w rzeczywistości nie tak prosty do wykonania jak mogłoby się wydawać.

-----------------------

Konkurs: Zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, która na adres rozrywka@bielsko.info prześle maila z dopiskiem: "Czas na miłość" w Heliosie.

W mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywca zaproszenia o wygranej zostanie poinformowana mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj