bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2013
  • 6 września 2013
  • wyświetleń: 1940

Akurat na Letniej Scenie Sfery

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek (6 września) o godzinie 19.00 Plac Bolka i Lolka przed Galerią Sfera wypełni się energetyczną muzyką zespołu Akurat.

zespół akurat
Akurat zagra w Bielsku 6 września


Akurat wypracował swój własny, rozpoznawalny nie tylko w naszym kraju, ale także poza jego granicami, styl. Muzycy zachwycają fanów świetnie dobraną mieszanką rocka, ska, reggae oraz elementów punk rocka. Członkowie zespołu określają swoją muzykę jako poezję ska-kaną. To, co mocno ich wyróżnia, to zabawa słowami charakterystyczna dla tekstów ich niebanalnych piosenek. W ciągu blisko dwóch dekad nagrali 6 płyt długogrających i kilkanaście singli.

Muzycy zespołu Akurat pochodzą z Bielska-Białej. Na Letniej Scenie Sfery występowali już kilka razy, za każdym razem porywając słuchaczy do wspólnej zabawy.

Zespół Akurat w ramach Letniej Sceny Sfery miał wystąpić 5 lipca. Jednak z powodu bardzo niesprzyjającej aury organizatorzy zdecydowali o przeniesieniu koncertu na początek września.

Wstęp na koncert jest wolny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj