bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1403

Bitumen Beat na Letniej Scenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Za nami:

W najbliższy piątek (16 sierpnia) na Letniej Scenie Sfery wystąpi czeski Bitumen Beat- energetyczna mieszanka muzyki romskiej w zestawieniu z elektronicznymi dźwiękami.

bitumen beat
16 sierpnia na placu Bolka i Lolka wystąpi zespół Bitumen Beat


sfera


Bitumen Beat stworzyli muzycy związani z zespołem Terne Chave, który jest czeską legendą muzyki romskiej. Sami artyści mówią o sobie, że wykonują nie tylko muzykę romską, ale też muzykę miasta. W ich utworach można usłyszeć dźwięki zadymionych klubów rockowych i pubów, beatów dyskotek czy szumy festiwali.

Zespół serwuje swojej publiczności romską żywiołowość w połączeniu z nowoczesnymi elektronicznymi beatami. Wybierając się na ich koncert słuchacze zapewniają sobie niesamowite muzyczne wrażenia i sporą dawkę pozytywnej energii.

Na tegorocznych koncertach w Galerii Sfera w najbliższych tygodniach wystąpią jeszcze Tabu oraz Kasia Kowalska. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj