bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 7 sierpnia 2013
  • 18 września 2013
  • wyświetleń: 7482

Marcelina Ziętek twarzą "Sfery"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Zakończyła się kolejna edycja "Z fejsa na billboard". Zwyciężczynią konkursu i jednocześnie twarzą listopadowej kampanii reklamowej Galerii Sfera, została Marcelina Ziętek.

marcelina ziętek, sfera


Przez cały sierpień kandydatki nadsyłały swoje zgłoszenia i zdjęcia, które były publikowane na specjalnym blogu Galerii Sfera (www.zfejsana.pl). W sumie nadesłano 109 zgłoszeń.

Trzy finalistki (Marcelina Ziętek, Julia Elias oraz Angelika Adamek) zostały zaproszone na sesję zdjęciową znanego fotografa mody Piotra Domagały oraz otrzymały cenne nagrody: zegarki Lorus. Zwyciężczyni zostanie twarzą nadchodzącej kampanii reklamowej Galerii Sfera.

Po burzliwych naradach jury, w skład którego weszli przedstawiciele Galerii Sfera, agencji PR, agencji kreatywnej, stylistki i fotografowie, wybrało tę jedyną kandydatkę. Zwyciężczynią została pochodząca z Cieszyna Marcelina Ziętek i to jej twarz już niedługo pojawi się na billboardach w całym mieście.

To już czwarta edycja konkursu oparta na modelu, w którym facebookowi przyjaciele Galerii Sfera mogą zaistnieć w profesjonalnym świecie mody. W poprzednich latach odbyły się dwa pokazy mody z ich udziałem oraz sesja zdjęciowa, której efekt był wykorzystany w kampanii reklamowej Galerii Sfera.

Partnerem akcji był Timetrend.

lik / bielsko.info, źródło: Galeria Sfera

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj