bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 22 maja 2013
  • 3 czerwca 2013
  • wyświetleń: 2657

Gemini: fotorelacja z Dnia Dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Z okazji Dnia Dziecka Gemini Park wspólnie z Uniwersytetem Dziecięcym Unikids przygotowało niezwykłe wydarzenie - najmłodsi mogli oddać się pasji odkrywania, eksperymentowania i tworzenia.

Gemini, centrum handlowe, sklepy
Centrum handlowo-usługowe Gemini w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


w dniu swojego święta dzieci mogły wypróbować na własnej skórze wynalazki nie tylko genialnego Leonarda ale także pomysły innych wizjonerów, które ze względu na rozwój techniki mogły zostać zrealizowane dopiero współcześnie.

Mogły badać anatomię człowieka. Zapoznać się z modelem serca, ucha i oka, korpusem anatomicznym i szkieletem oraz wykonać wiele eksperymentów chemicznych.

2 czerwca upłynął w Centrum pod znakiem MiniGemini. Mali goście Gemini Park wzięli udział w walkach robotów Sumo i wyścigach robotów. Były zabawy z językiem angielskim w roli głównej oraz fascynujące gry i konkursy z miłymi upominkami oraz cennymi nagrodami.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z 1 i 2 czerwca

Gemini Park - Dzień Dziecka 2013

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj