Rozrywka
- 17 maja 2013
- wyświetleń: 3916
Sukces mażoretek ze Starej Wsi
W dniach 11-12 maja odbyły się XV Mistrzostwa Polski Zespołów Mażoretkowych w Opolu.
Dziewczyny z Akademii Mażoretkowej „Gracja” ze Starej Wsi pod kierownictwem pani Teresy Nycz, zdobyły trzy złote medale, trzy srebrne oraz trzy brązowe.
Sukces mażoretek ze Starej Wsi · fot. gekon
ZOBACZ TAKŻE
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
16 czerwcaBielsko-Biała ponownie centrum sztuk wizualnych. 6. Bielski Festiwal Sztuk Wizualnych już w czerwcu 2026
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Graforyzm w przestrzeni miasta. Młodzi artyści z Bielska-Białej łączą słowo z obrazem
4 październikaSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk na scenie Cavatina Hall
Gorący temat[FOTO, WIDEO] Ogrody, światło, muzyka i słowo: za nami Daisy Days 2026
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










