Rozrywka

  • 17 maja 2013
  • 18 maja 2013
  • wyświetleń: 2923

Noc Muzeum w Automobilklubie

Za nami:

Muzeum Motoryzacji w Bielsku-Białej bierze udział w akcji Noc Muzeów. W sobotę 18 maja do północy będzie można podziwiać motoryzacyjne eksponaty w siedzibie Automobilklubu Beskidzkiego.

auto
Przejażdżka takim oldtimerem to nie lada atrakcja! · fot. Automobilklub Beskidzki


Dodatkowo muzeum przewidziało również niemałą gratkę dla wszystkich fanów motoryzacji.

- Zapewniamy bezpłatny transport pojazdami zabytkowymi na trasie Stary Rynek - Muzeum motoryzacji - Stary Rynek. Jest to niepowtarzalna okazja aby poczuć ducha dawnej motoryzacji jadąc zabytkowym pojazdem ulicami starego miasta - mówią przedstawiciele Automobilklubu Beskidzkiego.

Muzeum Motoryzacji, które mieści się w Bielsku Białej przy ul. Kazimierza Wielkiego 1, będzie czynne w godzinach 20:00 - 24:00.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.