bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 maja 2013
  • 18 maja 2013
  • wyświetleń: 1321

"Fever Night" w 2BeClub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

W sobotę (18 maja), 2BeClub zaprasza na imprezę w klimatach fresh hits, oldschool house, house i progressive house.

2beclub


"Fever Night" z Dj Alien X i Dj IGO.

Dj Alien X (Kuba Wróbel), rezydent klubu, ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

Jest uczestnikiem tegorocznego Audiolake Festival 2012 nad Zalewem Radkowskim, gdzie miał okazje supportować min. takie gwiazdy jak Marcin Czubala, Michael Mind , Alex Bau czy Tom Boxer.

DJ Igo zaczął swoją podróż muzyczną od seta w tyskiej tokarni w 2005 roku, który niewiele miał wspólnego z klubowym graniem - teraz się z tego śmieje. Od tamtego momentu upłynęło sporo czasu, a dzięki spotkaniom za konsoletą z wieloma Djami, odnalazł swój styl muzyczny, który kręci się wokół różnych odmian house'u: sety, które gra to mieszanka electro i tech-house'u dopełniane vocalami. Nie gardzi też hitami - lubi jednak grać je w niespotykanych wersjach.

Obecnie jest rezydentem w dwóch klubach: w bielskim 2BeClub i tyskiej Avangardzie. To są miejsca z którymi jest mocno związany.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj