
Rozrywka
- 7 maja 2025
- wyświetleń: 759
Sonia Bohosiewicz odkryje „10 sekretów Marilyn Monroe” w BCK
Sonia Bohosiewicz w roli Marilyn Monroe - już 28 maja o godz. 18.00 w Bielskim Centrum Kultury widzowie będą mogli zobaczyć wyjątkowy koncert „10 sekretów Marilyn Monroe”, w którym aktorka w muzyczno-teatralnej formie odkrywa tajemnice legendarnej gwiazdy kina.

Jak podaje organizator, "w programie wieczoru znajdą się utwory z repertuaru Marilyn Monroe, Elli Fitzgerald i Franka Sinatry - m.in. niezapomniane „I wanna be loved by you”, „On the Sunny Side of the Street” czy „New York, New York”. Melodie te publiczność może kojarzyć z filmu Janusza Majewskiego Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy, gdzie Bohosiewicz zachwyciła także śpiewem".
"Na scenie towarzyszyć jej będzie znakomity zespół jazzowy w składzie: Fabian Włodarek - fortepian, Robert Murakowski - trąbka, Piotr Górka - kontrabas oraz Patryk Dobosz - perkusja. Wspólnie stworzą niezwykły klimat, który przeniesie słuchaczy do świata jazzu lat 50. i 60" - dodaje.
Jak mówi sama artystka, inspiracją do stworzenia koncertu była fascynacja postacią Marilyn Monroe - jej wrażliwością, siłą i zagubieniem. - Spod perfekcyjnie umalowanych czerwonych ust, spod seksownie zmrużonych powiek ukazał mi się obraz kobiety niezwykle silnej, niezależnej, a jednocześnie skrzywdzonej i samotnej - wspomina Bohosiewicz.
Koncert, który zdobył uznanie zarówno publiczności, jak i środowiska jazzowego, był prezentowany na wielu scenach w całej Polsce. Muzyczna podróż Soni Bohosiewicz znalazła swoje dopełnienie w albumie o tym samym tytule, wydanym w 2021 roku przez Wydawnictwo Agora.
Bilety w cenie 40 zł są dostępne w kasie Bielskiego Centrum Kultury oraz online.
To idealna okazja, by zobaczyć Sonię Bohosiewicz w zupełnie nowym, muzycznym wcieleniu i odkryć nieznane oblicza legendarnej Marilyn Monroe.
To idealna okazja, by zobaczyć Sonię Bohosiewicz w zupełnie nowym, muzycznym wcieleniu i odkryć nieznane oblicza legendarnej Marilyn Monroe.

ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Dżem w Bielsku-Białej - legenda na scenie, magia w powietrzu

Rockowe emocje i muzyczna pasja na scenie PPM

6 czerwcaJuwenalia Podbeskidzia! Sobel, Kaz Bałagane oraz 6 innych artystów zagra w Bielsku-Białej

[FOTO, WIDEO] Siesta w drodze: ELIF SANCHEZ

[WIDEO] Bielska Zadymka Jazzowa coraz bliżej - program i bilety dostępne

Offbeat Organ - Katta Vox organi
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.