bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 21 kwietnia 2013
  • 11 maja 2013
  • wyświetleń: 1611

Majowy festyn dla hospicjum

Za nami:

Salwatorianie Stowarzyszenie Hospicyjne zaprasza 11 maja na piknik wspierający budowę hospicjum.

festyn rekord


To pierwszy tego typu festyn charytatywny dla bielskiego hospicjum stacjonarnego, organizowany z myślą o wszystkich mieszkańcach Bielska-Białej i okolic.

Organizatorzy zachęcają by przyłączyć się do budowy hospicjum. Wystarczy wziąć udział w wielu atrakcjach sportowych, rekreacyjnych i artystycznych, na przykład przejażdżce bryczką.

O godz. 14.00 rozpoczną się prezentacje młodzieżowych i dziecięcych zespołów artystycznych, a godzinę później - przedstawienie "Przygoda misia" Teatru Kwadryga i zabawy parateatralne.

Następnie w programie popisy taneczne, wokalne i licytacja. O godz. 17.15 - Bielska Scena Kabaretowa. Gośćmi Piotra Skuchy będą Gabriela Jaskuła, Olga Łaszczak, Błażej Olma i Juliusz Wątroba. Koncert zespołu "Dzień Dobry" rozpocznie się o godz. 18.45.

Cały czas na stadionie będzie można brać udział w sprawnościowych konkursach dla całych rodzin, licytacji darów, zabawach dla dzieci, malowaniu twarzy i modelowaniu zwierząt z balonów. Będzie także karuzela, zabawy "Byk rodeo" i "Euro bungee" oraz pokazy Klubu Karate "Atemi" i Klubu Judo "Gwardia".

Nie zabraknie emocji sportowych. W okazjonalnym turnieju piłki nożnej weźmie udział siedem drużyn reprezentujących: policję, strażaków, księży, nauczycieli, bielski ratusz i TS Bielskie Orły.

lik / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.