bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Rozrywka

  • 17 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3139

Aicha i Asteya śpiewają dalej

Aicha Słoniec i Asteya Dec z Bielska-Białej wystąpią w kolejnym odcinku muzycznego show X Factor, który będzie emitowany na żywo w stacji TVN!

Aicha i Asteya
Aicha i Asteya w utworze Move in the right direction · fot. TVN


Aicha i Asteya w programie tworzą niesamowity duet. Dziewczyny są podopiecznymi Tatiany Okupnik. Podczas pierwszego odcinka na żywo zaprezentowały utwór „Move in the Right Direction” zespołu Gossip. Jak zawsze energetycznemu wykonaniu, tym razem towarzyszyły oryginalne stroje .

Nie obyło się jednak bez nerwów i stresu. Aicha i Asteya musiały zmierzyć się w dogrywce z zespołem The Voices. Zaśpiewały kawałek Lykke Li „I Follow Rivers” i pokazały zupełnie inne oblicze. Dzięki głosom jurorów będziemy mogli je zobaczyć w kolejnym odcinku.

„X Factor” to muzyczne show, które szuka wokalnych talentów. Zwycięzcy konkursu nagrywają swoje płyty i zyskują ogromną popularność. Z edycji na edycję rośnie oglądalność programu oraz liczba zgłaszanych osób.

Wideo z udziałem Aicha i Asteya można zobaczyć na stronach TVN:
xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/aicha-i-asteya-w-utworze-move-in-the-right-direction,727677.html i xfactor.tvn.pl/wideo,2103,v/aicha-i-asteya-w-dogrywce,727733.html

ups / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.