bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 16 marca 2013
  • 17 marca 2013
  • wyświetleń: 7970

Bielska "szafiarka" robi karierę

Pochodząca z Bielska-Białej Joanna Glogaza założyła swojego bloga w 2008 roku. Od tego czasu stronę Styledigger zdążyło obejrzeć setki tysięcy internautów.

blog
fot. styledigger.blogspot.com


Młoda bielszczanka, która obecnie mieszka w Londynie, stała się jedną z najpopularniejszych polskich szafiarek. Co to oznacza? Codzienną, ciężką pracę w... ubieranie! Bo dla szafiarki każdy detal ma znaczenie - bucik, sznurówka, kołnierzyk, naszyjnik.

- Zaczęłam pisać bloga w kwietniu 2008 roku, kiedy blogowanie o modzie nie było jeszcze popularne. Istniejące blogi można było policzyć na palcach jednej ręki (ewentualnie trzech), a panująca wtedy atmosfera była niemal rodzinna. Nie miałam najmniejszego pojęcia o prowadzeniu bloga, za to głęboko wierzyłam, że to idealna dla mnie forma wyrażania swoich poglądów na temat mody i wszystkiego, co mnie inspiruje - zdradza nasza bohaterka.

Joanna lubi rzeczy markowe, ale nade wszystko ceni sobie swój własny, niepowtarzalny styl. Na swoim blogu pokazuje stylizacje "na bogato" - z metkami Ralpha Laurena lub Bally, ale także zupełnie "pojechane", w których główne role odgrywają babcina sukienka, albo obszerny sweter znaleziony w second-handzie.

Blog pochodzącej z Bielska-Białej "szafiarki" znajduje się pod adresem www.styledigger.blogspot.com.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.