bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 15 marca 2013
  • wyświetleń: 10446

Uczeń "Reja" gra w Rodzince.pl

W czwartym sezonie serialu "Rodzinka.pl" występuje uczeń bielskiego liceum - Jasiek Raubo. 17-latek gra w serialu przyjaciela jednego z głównych bohaterów.

jasiek raubo, rodzinka
Jasiek Raubo gra w serialu przyjaciela serialowego Tomka Boskiego · fot. TVP


Jasiek Raubo ma 17 lat. Na co dzień uczęszcza do II klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja w Bielsku-Białej. Swoją teatralną karierę rozpoczął w wieku 9 lat.

- Brałem udział w musicalach, reżyserowanych przez państwa Jatkowskich. Umiejętności aktorskie przez kilka lat rozwijałem w nieistniejącym już Centrum Wychowania Estetycznego w Bielsku-Białej na zajęciach Teatru Heliotrop, prowadzonych przez panią Halinę Kubisz-Mułę. Aktualnie należę do Studia Aktorów Paris Paris pani Agnieszki Szulakowskiej-Bednarczyk - zdradza młody aktor.

Przygoda Jaśka Raubo ze sztuką filmową rozpoczęła się od obrazu "Mój Biegun", który na kinowych ekranach będzie miał premierę w maju. 17-latek trafił do obsady aktorskiej serialu "Rodzinka.pl" po trzech etapach castingów. - Jestem bardzo mile zaskoczony pracą na planie. Świetnie się bawię, jednocześnie sporo się ucząc. Wszystko dzięki miłej, luźnej atmosferze oraz pracy ze świetnymi aktorami - mówi Jasiek Raubo.

Nasz bohater ma sporo planów na przyszłość. Jednym z nich jest szkoła aktorska. - Mam też nadzieję, że będę miał możliwość rozwijać się wciąż aktorsko na planach filmowych i na deskach teatrów - kończy nasz rozmówca.

Trzymamy kciuki za Jaśka i jego dalszą karierę. Zapraszamy także do oglądania serialu "Rodzinka.pl". Emisja dwóch odcinków w każdy piątek o godzinie 20.40.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.