Rozrywka

  • 7 czerwca 2024
  • dzisiaj, 08:00
  • wyświetleń: 4664

Bielskie Chustotańce z prestiżowym wyróżnieniem. TVN opowie o fenomenie "chustowania"

Chustotańce triumfują na arenie międzynarodowej. Zespół z Bielska-Białej zdobył prestiżowe wyróżnienie w międzynarodowym konkursie tanecznym IMAsivo! To wyjątkowe wydarzenie, które łączy matki z całego świata poprzez taniec z chustami.

Tańczące Mamy z Bielska-Białej i ich powrót na Globalną Scenę · fot. BCK im. Marii Koterbskiej


IMAsivo to wyjątkowe wydarzenie wywodzące się z Meksyku, które z biegiem lat zyskało międzynarodową popularność. Stanowi ono niezwykłą okazję do świętowania macierzyństwa poprzez wspólny taniec z dzieckiem otulonym w chuście lub nosidle.

Tysiące kobiet na całym świecie jednoczą się podczas IMAsivo, wykonując wspólnie przygotowaną choreografię. To nie tylko radosne przeżycie, ale również sposób na budowanie więzi i wzajemne wsparcie wśród matek.

Bielskie Centrum Kultury poinformował, że w czwartek 6 czerwca gościło ekipę reporterów z TVN Style, która postanowiła przybliżyć fenomen chustowania szerokiej publiczności.

Poniżej wyróżniony film bielskich mam.

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.