Rozrywka

  • 6 czerwca 2024
  • wyświetleń: 849

Korowód Studencki oraz Piknik z DJem. Juwenalia ruszają pełną parą

Za nami:

Już dzisiaj o godzinie 17.00 ulice Bielska-Białej rozbrzmiewać będą studenckim gwarem! Barwny Korowód Studencki przemierzy miasto, by ostatecznie zawitać pod Ratusz. Tam, w symbolicznym geście przekazania władzy, prezydent Jarosław Klimaszewski wręczy studentom klucze do miasta. To jednak nie koniec atrakcji! Po oficjalnej ceremonii studenci zapraszają wszystkich mieszkańców na Piknik z DJem na Rynku. Będzie to doskonała okazja do wspólnej zabawy, integracji i świętowania młodości.

impreza, dyskoteka, zabawa
Korowód Studencki oraz Piknik z DJem. Juwenalia ruszają pełną parą


Młodzi przejmują miastoTrwają Juwenalia Podbeskidzia. Od początku tygodnia odbyły się już Dni Sportu oraz Wielkie Grillowanie na Kampusie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego. Dzisiaj akademicy przejmują centrum miasta. Korowód Studencki wyruszy o 17.00 z rynku i przejdzie na pl. Chrobrego, później przejściem podziemnym na ul. 11. Listopada i przejdzie ul. Ratuszową pod Ratusz, gdzie studenci otrzymają symboliczne klucze do miasta od Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego. Później tą samą trasą korowód wróci na Rynek Bielska-Białej. Przemarsz nie będzie powodować utrudnień w ruchu drogowym i odbywać się będzie,
w newralgicznych miejscach, przejściami dla pieszych i chodnikami wzdłuż jezdni.

Piknik na RynkuRynek przejmują młodzi. Już w trakcie Korowodu rozpocznie się na Rynku Piknik Studencki - otwarty dla wszystkich mieszkańców miasta. Piknik poprowadzi dobrze znany Michał J. Sandecki, który zasiądzie również za konsolą DJską kultowej już przyczepy znanej z Wlotu na Spot, którego specjalna edycja odbędzie się właśnie podczas dzisiejszego Pikniku. Impreza potrwa do 24.00. Wybrane lokale na Rynku przygotowały specjalną ofertę na czas trwania wydarzenia. Po 24.00 impreza przenosi się właśnie do tych lokali. Więcej o całym wydarzeniu w juwenaliowych Social Mediach facebook.pl

Koncerty Juwenaliowe 7 i 8 czerwcaDzisiejsze wydarzenie jest również zapowiedzią tego co czeka nas już w piątek i sobotę na Kampusie Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego. Finałem Juwenaliów Podbeskidzia będą koncerty, na których zagrają: Happysad, Łydka Grubasa, Tymek, Zeamsone, Avi, Guzior oraz artyści reprezentujący lokalny rynek muzyczny. Więcej o koncertach przeczytacie w naszym artykule.

Korowód Studencki oraz Piknik z DJem. Juwenalia ruszają pełną parą

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.