Rozrywka

  • 3 czerwca 2024
  • 7 czerwca 2024
  • wyświetleń: 422

Koncert muzyki sakralnej. Na wydarzenie zaprasza Chór Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego

Za nami:

Chór Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego zaprasza na koncert w kościele św. Jana Chrzciciela w Rudzicy, który odbędzie się w piątek 7 czerwca. Na organach zagra Daniel Strządała, a dyrygować będzie Jan Borowski.

Chór Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego ma już ponad 20 lat
Koncert muzyki sakralnej. Na wydarzenie zaprasza Chór Uniwersytetu w Bielsku-Białej · fot. youtube.com


Chór Uniwersytetu Bielsko-Białej to akademicki zespół wokalny, który od 2004 roku działa pod batutą prof. Jana Borowskiego. Zespół tworzą studenci i absolwenci uczelni, a ich repertuar jest niezwykle różnorodny, obejmując utwory od muzyki religijnej po rozrywkową.

W kwietniu 2024 roku Chór Uniwersytetu Bielsko-Białej obchodził 20-lecie istnienia. Z tej okazji odbył się jubileuszowy koncert w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki w Bielsku-Białej. Podczas wydarzenia chórzyści zaprezentowali różnorodny repertuar, a także otrzymali gratulacje od władz uczelni i zaproszonych gości.

Koncert muzyki sakralnej. Na wydarzenie zapraszam Chór Uniwersytetu w Bielsku-Białej

Zac / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.