Rozrywka

  • 28 maja 2024
  • 2 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1492

Wyjątkowy Dzień Dziecka w Książnicy Beskidzkiej. Zabawa w bibliotece i Parku Słowackiego

Za nami:

Książnica Beskidzka zaprasza 2 czerwca na wyjątkowe obchody Dnia Dziecka. - Przygotowaliśmy moc atrakcji dla całej rodziny, aby ten dzień był niezapomniany! - zapowiada placówka.

Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej
Przygotowaliśmy moc atrakcji dla całej rodziny, aby ten dzień był niezapomniany! · fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB


Program wydarzeńKsiążnica Beskidzka, ul. Juliusza Słowackiego 17A

  • Warsztaty "Mamy Energię"


rozpoczęcie: 11:00, co godzinę przyjmowana jest kolejna grupa

miejsce: Dział Udostępniania Zbiorów dla Dzieci (10 osób), BEKA (20 osób)

obowiązują zapisy pod nr tel.: 33 822 82 21

Przy pomocy specjalnie zaprojektowanych, interaktywnych tablic edukacyjnych pokazujemy, w jaki sposób odnawialne źródła energii pochodzące z wiatru, wody, słońca i ziemi zostają przetworzone na energię elektryczną. Na warsztatach poruszamy również kwestię prawidłowego segregowania odpadów oraz świadomego wybierania ekologicznych produktów pochodzących z recyklingu.
https://mamy-energie.pl/

.

  • #Tata też czyta


Maraton odbywać się będzie w godzinach 11.00 - 13.00 i 14.00 - 16.00.

Książnica Beskidzka i księgarnia internetowa Tantis z Bielska-Białej zapraszają do udziału w akcji społecznej Tata też czyta.

2 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka w Bibliotece, tatusiowie będą mogli wziąć udział w maratonie głośnego czytania.

Tatusiów chętnych do udziału w maratonie, prosimy o zapisanie się: nr tel.: 33 822 82 21.

  • Warsztaty o Emocjach dla Rodziców


godz. 13:00

Dzień Dziecka w Książnicy Beskidzkiej to nie tylko atrakcje dla najmłodszych. Podczas, gdy dzieci będą brać udział w warsztatach, grach, zabawach, albo wspólnie z Piratem szukać bibliotecznego skarbu, rodzice mogą wziąć udział w warsztatach o emocjach, które poprowadzi Sonia Nieradzik, nieidealna mama dwójki szalonych, roztargnionych gwiazd i coach rodzin, i trenerka od emocji.

"Pomagam rodzinom uporać się z kłótniami, stresem i nieporozumieniami w domu. Oswoić emocje w relacjach, zrozumieć lepiej siebie i swoje dziecko. Tak, aby stworzyć silne i pełne miłości relacje rodzinne, by nasze już dorosłe dzieci z chęcią przyjeżdżały do nas na święta, czy kawę, a co najważniejsze wiedziały, że zawsze mogą na nas liczyć".

Jeśli ten temat jest Wam znany, zapraszamy!

  • Gry i Zabawy Zespołowe


Mnóstwo radości i śmiechu podczas wspólnych gier i zabaw, które rozwijają umiejętności współpracy i zdrowej rywalizacji.

 Zabawy Tabletem Graficznym i Okularami VR
Odkryjemy razem świat nowoczesnych technologii - dzieci będą mogły rysować na tabletach graficznych oraz przenieść się do wirtualnej rzeczywistości dzięki okularom VR.

 Podróże po Bibliotece z Piratem
Przeżyjcie niesamowitą przygodę z piratem, który oprowadzi Was po zakamarkach naszej biblioteki, pełnych tajemnic i skarbów!

Ponadto:

  • Zbiórka Książek Wydanych po 2015 roku


Przynieś książki, które przeczytałeś, i podziel się nimi z innymi! Wspierajmy rozwój czytelnictwa wśród najmłodszych.
W tym dniu będzie również można wypożyczyć i oddać książki


Park Słowackiego

  • warsztaty programowania Lego WeDo!


Dołączcie do nas i spędźcie razem z nami ten magiczny dzień pełen radości, nauki i zabawy! Czekamy na Was z niecierpliwością!Książnica Beskidzka zaprasza na Dzień Dziecka w bibliotece

mp / bielsko.info

źródło: Książnica Beskidzka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.