Rozrywka

  • 15 maja 2024
  • wczoraj, 06:11
  • wyświetleń: 340

Noc Muzeów: gry w Galerii Bielskiej BWA

Za nami:

Galeria Bielska BWA proponuje grę terenową "Splot sztuk", rozgrywaną w Willi Sixta i głównej siedzibie galerii. Każdy uczestnik otrzyma kartę gry z zadaniami, które poprowadzą go przez aktualne wystawy w obu budynkach przy ul. 3 Maja 11 i Adama Mickiewicza 24.

Galeria Bielska BWA poszukuje kuratora, kuratorki lub zespołu kuratorskiego odpowiedzialnego za kolejną edycję Biel
Noc Muzeów: Gry w BWA · fot. Galeria Bielska BWA


Wydawanie kart gry rozpocznie się o godzinie 18.00 w Willi Sixta i potrwa do 22.00. Uwaga: Noc Muzeów to jedyna okazja w roku, by wejść na wieżę w Willi Sixta - informuje Galeria Bielska BWA.

Gra Rzeczpospolita XS - to druga z gier przygotowanych przez galerię. Ma wyjątkowy strategiczny charakter, rozegrana zostanie w przestrzeni wystawy Michała Slezkina i Jacka Świdzińskiego Pokój (w dolnej sali BWA). Każdy gracz otrzyma zestaw figurek, scenariusz, a także planszę do gry. Czas rozgrywki to około pół godziny.

Z uwagi na niewielką przestrzeń, BWA prosi o zapisy do grup po 10 osób: edukacja@galeriabielska.pl.

Liczba grup uzależniona będzie od zainteresowania.

Bezpłatne zwiedzanie wszystkich wystaw w Galerii Bielskiej BWA i Willi Sixta 18 maja będzie możliwe w godz. 15.00-23.00.

Zac / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.