Rozrywka

  • 4 kwietnia 2024
  • 12 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 1185

Bielscy rockmani wydają debiutancką płytę. Zapraszają na premierowy koncert

Za nami:

"Z życiem" - tak zatytułowana jest debiutancka płyta bielskiego zespołu Navvrocki, która swoją premierę będzie mieć już w przyszły piątek (12 kwietnia). Formacja zaprasza z tej okazji na koncert w klubie RudeBoy.

Singiel "Martwy" zespołu Navvrocki jest nominowany do listy Turbo Top Antyradia
Zespół Navvrocki wydaje swój debiutancki album · fot. facebook.com/navvrocki


Wydawnictwo zespołu oferuje mocne, rockowe brzmienie połączone z syntezatorami. Jest opatrzone w dosadne, życiowe teksty, a eklektyczne rozwiązania wokalne sprawiają, że każdy może znaleźć w twórczości coś dla siebie. Część tekstów bowiem jest śpiewana, inne wersy rapowane, a jeszcze kolejne emocjonalnie wykrzyczane.

- Teksty na płycie "Z Życiem" to podróż przez moje życie. Przez wszystkie upadki, których niestety nie zabrakło. Przez kłopoty, strach i problemy. To ucieczka przed stale towarzyszącym mi cieniem, zdiagnozowanym ostatecznie jako konsekwencje. Ten album towarzyszy mi przez całe życie. Oddaję w nim część siebie - mówi Marcin Nawrocki, gitarzysta i wokalista grupy.

O tym, jak utwory brzmią na żywo, będzie się można przekonać w trakcie koncertu w klubie RudeBoy. Na scenie pojawią się także dwie inne formacje - Fanga i Viadomo - a drzwi otwarte będą od 18:30. Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku.

kr / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj