Rozrywka

  • 6 marca 2024
  • 9 marca 2024
  • wyświetleń: 769

Pectus akustycznie w nowym Pszczyńskim Centrum Kultury

Za nami:

Już 9 marca o godz. 17.00 Pszczyńskie Centrum Kultury zaprasza do nowej siedziby przy ul. Jagiełly 1 na akustyczny koncert zespołu Pectus.

pectus


Pectus powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie. Zespół jest finalistą 44. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" Opole 2007, zdobywcą Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów 2006. W styczniu 2007 roku grupa wydała promocyjny minialbum, na którym znalazło się pięć autorskich utworów. W nagraniu materiału pomagali Wojtek Horny (O.N.A., Chylińska), Zbyszek Jakubek (Walk Away, R. Rynkowski).

Kolejne nagrania zespołu powstają przy współpracy z producentem Tomkiem Bonarowskim. Jako jeden z pierwszych utworów wyprodukowany został między innymi "To, co chciałbym Ci dać", który stał się ogromnym przebojem w 2008 roku. W tym samym czasie Pectus zdobył SŁOWIKA PUBLICZNOŚCI podczas Sopot Festival. Od tego momentu kariera zespołu nabrała tempa. Piosenka "To, co chciałbym, Ci dać" staje się jednym z najczęściej granych utworów w polskich stacjach radiowych. Pectus to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów pop rockowych.

Bilety: 139/119 zł (ulgowe 119 zł) do nabycia w systemie biletowym pckulu - tutaj.

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "pckul" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

pckul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "pckul" podaj