Rozrywka

  • 1 marca 2024
  • wyświetleń: 660

Wraca piłkarska III liga

Materiał partnera:

W najbliższą sobotę, 2 marca, ruszają rozgrywki piłkarskiej III ligi. W grupie trzeciej tych rozgrywek obejmującą swym zasięgiem województwa śląskie, opolskie, dolnośląskie i lubuskie, występuje Rekord Bielsko-Biała.

Trzecioligowcy Rekordu nie zwalniają tempa
zdj. archiwalne · fot. Rekord Bielsko-Biała


W rundzie jesiennej bielszczanie spisywali się znakomicie i po jej zakończeniu zajmują pierwszą lokatę, z przewagą czterech punktów nad drugą drużyną wrocławskiego Śląska oraz siedmiu nad MKS Kluczbork.

Wydaje się, że to właśnie te dwa zespoły będą głównymi rywalami Rekordu w walce o awans do II ligi. W okresie przygotowawczym podopieczni Dariusza Klaczy rozegrali osiem sparingów, m.in remisując z Polonią Bytom czy Zagłębiem Sosonowiec.

Pierwsze dwa domowe spotkania w rundzie wiosennej, drużyna z Cygańskiego Lasu rozegra w Bielsku-Białej Wapienicy, na stadionie Zapory. Pierwsze z nich już w najbliższą sobotę o godz. 14:30 a rywalem będzie GKS Pniówek Pawłowice.

Zobaczcie rozmowę z trenerem Rekordu, Dariuszem Klaczą, który podsumowuje zimowe przygotowania.Beskidzkie Towarzystwo Sportowe Rekord
Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.