Rozrywka

  • 27 lutego 2024
  • 2 marca 2024
  • wyświetleń: 985

Natalia Przybysz zaśpiewa w Pszczynie. Koncert w nowej siedzibie PCKul

Za nami:

Już w najbliższą sobotę 2 marca o godz. 19.00 Natalia Przybysz zaśpiewa w nowej siedzibie Pszczyńskiego Centrum Kultury przy ul. Jagiełły.

natalia przybysz


Trasa koncertowa "Do zobaczenia do jutra" jest dopełnieniem zeszłorocznej trasy Natalii Przybysz, promującej nowy album pt. "TAM". Na początku 2023 roku Natalia Przybysz postanowiła zabrać swój zespół: Jurka Zagórskiego, Mateusza Waśkiewicza, Pata Stawińskiego i Kubę Staruszkiewicza oraz reżyserkę i fotografkę Silvię Pogodę na grecką wyspę Hydra do szczególnego domu-studia.

Artyści na pewien czas wylądowali w domu twórczym - miejscu, które kiedyś było starą fabryką dywanów. Mieszkali, tworzyli i pracowali wspólnie. To właśnie tam powstała też znaczna część nadchodzącego albumu. Pełna forma nagrań została "domknięta" już po powrocie do Polski, czego efektem jest wydana w październiku 2023 roku płyta, która - jak przyznaje sama artystka - stanowi swoisty zapis podróży - rozumianych w dowolny sposób. To próba przełamania powszechnie słyszanego - "jest tylko teraz" i "bycia w teraźniejszości". Wiosenna kontynuacja zeszłorocznej trasy "TAM" pozwoli Artystce zarówno wrócić do ulubionych polskich miast i odwiedzić nowe, które dotychczas nie miały szansy na koncertowy odbiór nowego albumu.

Bilety w cenie 130/110 zł do kupienia w serwisie pckulu - kliknij tutaj.

ar, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "pckul" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

pckul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "pckul" podaj