Rozrywka

  • 17 lutego 2024
  • wyświetleń: 1526

[WIDEO] Bielscy rockmani wydają swój debiutancki album. Posłuchaj najnowszego singla

Bielski zespół Navvrocki 15 marca wyda swój debiutancki album. Krążek "Z życiem" promowały już trzy single, a teraz formacja wypuściła kolejny - w serwisach streamingowych można już posłuchać utworu "Niewiele umiem".

Navvrocki już 15 marca wyda swój debiutancki album "Z życiem"
Navvrocki już 15 marca wyda swój debiutancki album "Z życiem" · fot. facebook.com/navvrocki


- Skończyliśmy płytę! - obwieścił zespół w mediach społecznościowych. - Agora Digital Music zadba o to, żebyście mogli słuchać jej w największych serwisach streamingowych, a Szataniec zajmie się wydaniem fizycznego krążka, który powinien być dostępny w sprzedaży w kwietniu - dodali muzycy.

Premiera albumu została zaplanowana na 15 marca.

Pierwszym singlem zapowiadającym album "Z życiem" był "Zabieram cię na bal". Potem formacja wydała utwór "Martwy", a trzecią opublikowaną kompozycją jest "Zupełnie inny". Teraz z kolei można posłuchać kawałka "Niewiele umiem":Navvrocki to zespół założony w 2021 roku przez gitarzystę i wokalistę Marcina Nawrockiego oraz gitarzystę Piotra Stopkę. Dominik Wawak gra w formacji na basie, a perkusistą jest Kacper Wieja.

kr / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.