Rozrywka
- 17 lutego 2024
- wyświetleń: 2330
[WIDEO] Bielscy rockmani wydają swój debiutancki album. Posłuchaj najnowszego singla
Bielski zespół Navvrocki 15 marca wyda swój debiutancki album. Krążek "Z życiem" promowały już trzy single, a teraz formacja wypuściła kolejny - w serwisach streamingowych można już posłuchać utworu "Niewiele umiem".

- Skończyliśmy płytę! - obwieścił zespół w mediach społecznościowych. - Agora Digital Music zadba o to, żebyście mogli słuchać jej w największych serwisach streamingowych, a Szataniec zajmie się wydaniem fizycznego krążka, który powinien być dostępny w sprzedaży w kwietniu - dodali muzycy.
Premiera albumu została zaplanowana na 15 marca.
Pierwszym singlem zapowiadającym album "Z życiem" był "Zabieram cię na bal". Potem formacja wydała utwór "Martwy", a trzecią opublikowaną kompozycją jest "Zupełnie inny". Teraz z kolei można posłuchać kawałka "Niewiele umiem":
Navvrocki to zespół założony w 2021 roku przez gitarzystę i wokalistę Marcina Nawrockiego oraz gitarzystę Piotra Stopkę. Dominik Wawak gra w formacji na basie, a perkusistą jest Kacper Wieja.
ZOBACZ TAKŻE
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa
DzisiajKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Gorący tematMaja Chwalińska z dziką kartą do Wimbledonu! Polka zagra w turnieju głównym
Edyta Lewandowska triumfuje pod Babią Górą. Kolejny sukces bielskiej ultramaratonki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







