Rozrywka
- 19 stycznia 2024
- wyświetleń: 6456
Bielska artystka z pierwszym singlem. Posłuchaj "Szmerów"
Aleksandra Kasperek to mieszkająca w Bielsku-Białej wokalistka, która w sieci zadebiutowała z singlem pt. "Szmery". Jak wyjaśnia, to utwór poruszający temat jednej z najtrudniejszych walk - walki o siebie.

Za muzykę odpowiadają pianista Dariusz Biela, perkusista Grzegorz "Travis" Szafran, basista Tomasz Adam Janson oraz gitarzysta Dawid "Avi" Orliński. Tekst z kolei napisała Kasperek.
- Utwór otwiera przed słuchaczami wachlarz silnych emocji. Wersy odzwierciedlają wewnętrzne konflikty, z którymi wiele osób może się utożsamiać. Mimo zaakcentowania trudności życia codziennego, „Szmery" przepełniają nadzieją i determinacją do pokonywania przeszkód - przyznaje artystka.
Singiel dostępny jest między innymi na Youtube:
ZOBACZ TAKŻE
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa
DzisiajKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Gorący tematMaja Chwalińska z dziką kartą do Wimbledonu! Polka zagra w turnieju głównym
Edyta Lewandowska triumfuje pod Babią Górą. Kolejny sukces bielskiej ultramaratonki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.











