Rozrywka
- 21 grudnia 2023
- wyświetleń: 5451
Bielski zespół wydaje debiutancki album. Drugi singiel trafił na antenę Antyradia
Navvrocki to młody bielski zespół rockowy, który przymierza się do wydania swojego debiutanckiego krążka. Do tej pory wydał już dwa single, a ten ostatni jest nominowany do listy Turbo Top Antyradia.

Zespół Navvrocki został założony w Bielsku-Białej w 2021 roku przez wokalistę i gitarzystę Marcina Nawrockiego oraz gitarzystę Piotra Stopkę. Ma na swoim koncie dwa single wydane w ubiegłym roku ("Kocham na Ciebie patrzeć" oraz "Stały ląd"), oraz dwa tegoroczne, promujące nadchodzący album "Z życiem" - "Zabieram cię na bal" z października oraz właśnie "Martwy" opublikowany w grudniu.
- "Martwy" to drugi singiel zapowiadający nasz nadchodzący wielkimi krokami debiutancki krążek pt. Z życiem. Zdecydowanie można jednak potraktować go jako pierwszy, oddający prawdziwy klimat albumu. Zresztą jak posłuchacie jego i kolejnych utworów to sami zrozumiecie, o co mi chodzi - mówi Marcin Nawrocki, lider zespołu.
Formacja zachęca do głosowania na "Martwego", by dostał się na listę Turbo Top Antyradia. Głosy można oddawać raz dziennie, klikając "lubię to" przy utworze bielszczan znajdującym się na samym dole listy znajdującej się pod tym linkiem.
ZOBACZ TAKŻE
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa
DzisiajKrwiobus ponownie przy Ratuszu. 18 czerwca kolejna akcja krwiodawstwa w Bielsku-Białej
Gorący tematMaja Chwalińska z dziką kartą do Wimbledonu! Polka zagra w turnieju głównym
Edyta Lewandowska triumfuje pod Babią Górą. Kolejny sukces bielskiej ultramaratonki
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








