Reklama

Rozrywka

  • 16 listopada 2023
  • wyświetleń: 1718

Lodowisko działa już od tygodnia. Na łyżwiarzy czekają atrakcje!

Mija tydzień od uruchomienia miejskiego lodowiska na ulicy Słowackiego, na terenie tamtejszego "Orlika". Ruszyła już nauka jazdy dla dorosłych, przez weekend na lód wyjdą najmłodsi łyżwiarze, a Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje już kolejne atrakcje.

Lodowisko przy ul. Słowackiego działa już od tygodnia
Lodowisko przy ul. Słowackiego działa już od tygodnia · fot. BBOSiR


Harmonogram, cennik i wszystkie istotne informacje na temat funkcjonowania lodowiska można znaleźć tutaj. Z kolei pod adresem lodowisko.bbosir.bielsko.pl można kupić wejściówki online.

Jak pisaliśmy niedawno, w obiekcie działa już nowy zestaw nagłośnieniowy - puszczane są przez niego utwory zgłaszane przez bielskich amatorów łyżwiarstwa do BBOSiRu. Ośrodek planuje też zorganizować kilka atrakcji - już szóstego grudnia na lodowisku zobaczymy Mikołaja. W ferie planowany jest "Karnawał na Lodzie" dla dzieci, a 14 lutego ponownie zostanie zorganizowana impreza walentynkowa dla dorosłych i młodzieży!

Loading...


kr / bielsko.info

źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.