Reklama

Rozrywka

  • 12 listopada 2023
  • 13 listopada 2023
  • wyświetleń: 11225

[FOTO] Masz w szafie ubrania w takim stylu? Bielski teatr chętnie je przygarnie

Teatr Polski w Bielsku-Białej przygotowuje się do wystawienia spektaklu "Poszukiwany, poszukiwana". By odpowiednio oddać klimat lat 70., potrzebne są ubrania i elementy garderoby z tamtych czasów - dlatego też instytucja zachęca widzów do przeszukania swoich szaf, strychów i starych kufrów.

Teatr Polski poszukuje ubrań z lat 70. do spektaklu "Poszukiwany, poszukiwana" · fot. Narodowe Archiwum Cyfrowe


Teatr chętnie przyjmie garnitury męskie, spodnie dzwony, koszule z szerokimi kołnierzami, damskie ubrania w dużych rozmiarach (sukienki, spódnice, bluzki), torebki, siatki na zakupy, okulary przeciwsłoneczne czy buty oraz tkaniny z lat 70. ubiegłego wieku.

- Jeśli znajdziecie u siebie któreś z wyżej wymienionych cudów w dobrym stanie i chcielibyście je przekazać teatrowi, prosimy o nadsyłanie zdjęć na adres e-mail ?dawid.mrowiec@teatr.bielsko.pl (Dawid Mrowiec, kierownik techniczny ds. produkcji). Po sprawdzeniu zgłoszeń razem z Panią kostiumograf Barbarą Guzik odezwiemy się do wybranych osób w celu ustalenia szczegółów - informuje Teatr Polski w mediach społecznościowych dodając, że przekazanie ubrań oraz materiałów jest bezpłatne.

kr / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj