Reklama

Rozrywka

  • 19 października 2023
  • 24 października 2023
  • wyświetleń: 1670

[FOTO] Dzieciaki na wybiegu. Jesienny Pokaz Mody z okazji otwarcia charytatywnego sklepu odzieżowego

Tyskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w sobotę 21 października zaprosiło do Bielska-Białej na wyjątkowe wydarzenie - Jesienny Pokaz Mody z okazji otwarcia Charytatywnego Sklepu Odzieżowego Świetlikowo To i Owo! Zobaczcie zdjęcia!

[FOTO] Dzieciaki na wybiegu. Jesienny Pokaz Mody z okazji otwarcia charytatywnego sklepu odzieżowego - 21.10.2023 · fot. Gemini Park Bielsko-Biała


Utalentowani modele i modelki, wyłonieni w trakcie castingu, zaprezentowali niezwykłe stylizacje, które są dostępne na co dzień w sklepie "Świetlikowo To i Owo" w bielskim Gemini Parku. Była to doskonała okazja, aby zobaczyć, jak ubrania wyglądają na żywo i zakupić je bezpośrednio podczas pokazu, a także przekonać się, że obok znanych marek sklep charytatywny proponuje również codzienną modę casualową - słowem outfity idealne na każdą okazję i na każdą kieszeń.

Moda ze sklepiku tyskiego hospicjum to nie tylko styl, ale również przekaz ekologiczny. Wszystkie stylizacje, które można było zobaczyć, zostały skomponowane z darów, a w "To i Owo" otrzymały drugie życie. Każdy zakup w sklepie, nawet najmniejszy, wspiera podopiecznych Fundacji Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo i ich rodziny.

Loading...

ar / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj