bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 29 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2676

"Drogówka" - premiera w Heliosie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj

31 stycznia w Kinie Helios odbędzie się premierowy nocny pokaz najnowszego filmu Wojciecha Smarzowskiego "Drogówka".

"Drogówka"
Kadr z filmu "Drogówka"


Pokaz premierowy filmu odbędzie się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 00.01.

"Drogówka" - to jeden z najbardziej wyczekiwanych polskich filmów tego sezonu z udziałem polskich gwiazd takich jak: Bartłomiej Topa, Arkadiusz Jakubik, Eryk Lubos, Marian Dziędziel, Marcin Dorociński, Agata Kulesza, Izabela Kuna, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski.

Film przedstawia historię siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

"Drogówka" to bezkompromisowa produkcja, zarówno pod względem formy jak i treści, wypełniona mrokiem i złem. Twórca filmu kolejny raz pokazuje to, o czym większość z nas chciałaby nie wiedzieć.

-----------

Konkurs: Zaproszenia otrzymają dwie pierwsze osoby, które na adres rozrywka@bielsko.info prześlą prawidłową odpowiedź na pytanie:

Jak nazywa się reżyser filmu "Drogówka"?

Poza odpowiedzią w mailu należy podać swoje imię i nazwisko. Zdobywcy zaproszeń o wygranej zostaną poinformowani mailowo.

Konkurs został zakończony. Dziękujemy za udział.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kino Helios

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kino Helios" podaj