bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 30 stycznia 2013
  • 31 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1429

Warsztaty: biżuteria z tkanin

Za nami:

31 stycznia Babskie Bielsko zaprasza na kolejne warsztaty dla Pań. Tematem najbliższych warsztatów będzie biżu­teria z tkanin.

Biżu­te­ria z tkanin jest świet­nym rozwiązaniem do wyko­rzys­ta­nia starych guzików, kora­likólw z roz­er­wanego naszyjnika czy tkanin z zniszc­zonej bluzki.

Warsz­taty poprowadzi Natalia Bubiak — absol­wen­tka biel­skiego Liceum Sztuk Plas­ty­cznych, obec­nie stu­den­tka Pro­jek­towa­nia Ubioru w Krakows­kich Szkołach Artysty­cznych oraz Edukacji Artysty­czną na Uni­w­er­syte­cie Śląskim. Zaj­muje się głównie szy­ciem, pro­jek­towaniem oraz wykony­waniem dzianin na szy­dełku.

Warsztaty odbędą się w godzinach od 18.00 do 20.00 w siedz­ibie Bab­skiego Biel­ska - Bielsko-​Biała, Pasaż Pod Orłem, ul. 11-​go listopada 60 - 62, I piętro, pokój 107. Koszt udzi­ału: 45zł/​osobę (w cenie mate­ri­ały i mały poczęstunek).

Zapisy: pod adresem mailowym zapisy@​studiomikstura.​pl lub redakcja@​babskiebielsko.​pl (w mailu należy podać: imię i nazwisko uczest­nika warsz­tatu, tele­fon kon­tak­towy, adres mailowy, nazwę warsztatu).

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.