Reklama

Rozrywka

  • 2 września 2023
  • wyświetleń: 4409

[FOTO] Niezwykłe zdjęcia Szyndzielni. Miłośnicy fotografii mieli do niej oko i serce

Ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego "Szyndzielnia w obiektywie". Pierwsze miejsce zdobył Wojciech Kaprzyk, drugi był Michał Kopiec, a trzeci - ex aequo - Iwona Drozd-Srokol oraz Łukasz Zycha.

Zdjęcia wyróżnione w konkursie · fot. Facebook / Kolej Linowa Szyndzielnia


- Drodzy uczestnicy i miłośnicy fotografii, z wielką przyjemnością przyjęliśmy bardzo dużą ilość różnorodnych prac konkursowych ukazujących zarówno Wasze zacięcie do fotografii, jak również oko i serce do Szyndzielni - możemy przeczytać we wpisie Kolei Linowej Szyndzielnia.

Zwycięzcą konkursu został Wojciech Kaprzyk z Czechowic-Dziedzic, za "niesamowite ujęcie górnej stacji oraz wieży widokowej na tle pełni księżyca, jak również za precyzję obliczeń, przygotowanie i cierpliwość".

Drugi był Michał Kopiec za "zdjęcie górnej stacji wykonane dronem o wschodzie słońca - kolory i kompozycja robią ogromne wrażenie".

3. miejsce zajęły dwie osoby - Iwona Drozd-Srokol oraz Łukasz Zycha. Pani Iwona wykonała fotografię wagoników wśród drzew otulonych zimową szadzią, a pan Łukasz - zdjęcie w klimacie nadchodzącej burzy wśród soczystej wiosennej zieleni.

Przyznano również wyróżnienie, które otrzymała Renata Damek-Bibańska za pomysłowość i nieszablonowe podejście do tematu.

Współorganizatorami konkursu byli Hotel Szyndzielnia, Lokalna Organizacja Turystyczna Beskidy i Restauracja Dębowa.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.