Reklama

Rozrywka

  • 23 sierpnia 2023
  • 16 września 2023
  • wyświetleń: 1211

Przed nami II Charytatywny Maraton Zumba Fitness. Zatańczą dla Hani

Za nami:

Po kilku latach przerwy powracają, aby pomóc Hani Wróbel! W sobotę 16 września w Szkole Podstawowej w Bestwinie odbędzie się 2. Charytatywny Maraton Zumba Fitness.

Hania Wróbel
Hania Wróbel · fot. Fundacja Serce dla Maluszka


Organizatorzy zapowiadają, że oprócz 4 godzin zumby na osoby, które zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, czeka loteria, dobrze zaopatrzony bufet oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Hania Wróbel
Hania Wróbel · fot. Fundacja Serce dla Maluszka


Hania, dla której organizowany jest charytatywny maraton zumby fitness, urodziła się 13 listopada 2018 roku. Jest mieszkanką Bestwiny, która cierpi na wadę wrodzoną rąk i kręgosłupa. Małą bestwinianka jest już po kilku operacjach, choć w dalszym ciągu jest przed nią długa droga.

Przed nami 2.II Charytatywny Maraton Zumba Fitness. Zatańczą dla Hani
Przed nami 2.II Charytatywny Maraton Zumba Fitness. Zatańczą dla Hani · fot. Materiały organizatora


Więcej informacji o Hani Wróbel można znaleźć na stronie internetowej fundacji Serce dla Maluszka. Tam także można wesprzeć dziewczynkę poprzez przelew. Strona wydarzenia na Facebooku znajduje się tutaj.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.