Reklama

Rozrywka

  • 4 lipca 2023
  • 12 lipca 2023
  • wyświetleń: 1558

[FOTO] "Gościnność. Błysk lata". Niezwykłe wydarzenie w Galerii Bielskiej BWA

W sobotę, 8 lipca 2023 Galeria Bielska BWA zaprosiła wszystkich do zielonej strefy wytchnienia - ogrodu Willi Sixta.

"Gościnność. Błysk lata" w ogrodzie Willi Sixta - 8.07.2023 · fot. Julia Ogińska, Galeria Bielska BWA


Podczas wydarzenia „Gościnność. Błysk lata” można było natknąć się na stół pełen roślinnych przekąsek, wypocząć na trawie lub wśród kwitnących róż, wsłuchać się w śpiew ptaków, poczytać książkę, zagrać na niezwykłych instrumentach, a także dołączyć do działania performatywnego - zszywania wielkiego koca, na którym dla nikogo nie zabraknie miejsca.

Galeria Bielska BWA przypomina, że jej ogród jest otwarty dla wszystkich przez cały tydzień, w sezonie letnim w godzinach od 10.00 do 21.00. W ogrodzie znajdują się leżaki, ale można przynosić swoje koce i przysmaki. Na miejscu dostępne są wydawnictwa Galerii Bielskiej BWA.

- Szczególnie zachęcamy do włączenia się w eksperymentalne działanie performatywne, polegające na wspólnym wyszywaniu koca z zachowanych szczątków tkanin w prostej technice patchworku. Powstały w ten sposób obiekt posłuży do wypoczynku w ogrodzie przez całe lato. Materiały są dostępne w Willi Sixta, można przynieść swoje fragmenty tkanin oraz nici - informuje Galeria Bielska BWA.

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BWA

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BWA" podaj