bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 11 stycznia 2013
  • 25 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2315

Sztywny Pal Azji w RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

W piątek, 25 stycznia w RudeBoy Club zagra Sztywny Pal Azji.

sztywny pal azji


Koncert w Bielsku-Białej odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszą płytę "Fiss Pink". Płytę w rozgłośniach radiowych promowały single "Na moim lustrze", "Fiss Pink" i "Spunek". To ósma studyjna płyta w historii zespołu, swym klimatem nawiązująca do pierwszych jego płyt. Podczas koncertu, poza piosenkami z nowej płyty, nie zabraknie wielkich przebojów zespołu, na stałe wpisanych w kanon polskiego rocka.

Początek koncertu o 20.00. Bilety 20 zł (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu).

------------

Sztywny Pal Azji powstał na początku 1986. Grupa została założona przez gitarzystę, a zarazem głównego twórcę repertuaru Jarosława Kisińskiego oraz Leszka Nowaka, Pawła Nazimka, Janusza Dedę i Andrzeja Turka.

Pierwszy sukces zespół odniósł na Festiwalu w Jarocinie w 1986, gdzie dał się poznać jako zespół popowo-rockowy o punkowym zabarwieniu. Zespół zakwalifikował się do "złotej dziesiątki", a piosenka "Nasze reggae" stała się nieoficjalnym hymnem imprezy.

Zespół ma również za sobą występy na Festiwalu Ryszarda Riedla w Tychach, koncercie "Solidarni z Gruzją" oraz koncercie "20 lat wolności" dla telewizji Polsat.

Aktualny skład zespołu: Jarosław Kisiński, Zbigniew Ciaputa, Bartek Szymoniak, Wojciech Wołyniak i Krystian Różycki.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj