Rozrywka
- 4 czerwca 2023
- 10 czerwca 2023
- wyświetleń: 15392
[WIDEO] Bielsko-Biała "wystąpiło" w teledysku niezwykłego zespołu
W piątek, 2 czerwca odbyła się premiera nowego teledysku zespołu Chustotańce z Bielska-Białej. Nagranie zostało nakręcone w charakterystycznych miejscach naszego miasta w ramach festiwalu IMAsivo. Zobaczcie!
- Oto one: 37 pięknych kobiet, najlepszych na świecie mam swoich dzieci, kolorowych, silnych, prawdziwych! 3 miesiące przygotowań, śmiechu, nerwów, niespodzianek i zwrotów akcji. A wszystko to w naszym ukochanym mieście - komentuje teledysk Bielskie Centrum Kultury.
ZOBACZ TAKŻE
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Graforyzm w przestrzeni miasta. Młodzi artyści z Bielska-Białej łączą słowo z obrazem
4 październikaSkończyły się żarty. Mann i Bukartyk na scenie Cavatina Hall
[FOTO] „Archiwum wahań” - otwarcie Pawilonu Polskiego na Malta Biennale 2026
Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









