bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 13 marca 2023
  • wyświetleń: 2690

Film o Bielsku-Białej zobaczyło już 1 000 000 widzów! Zdobędzie nagrodę?

W połowie stycznia swoją premier miał film promocyjny "Bielsko-Biała - Miasto od zawsze dla ludzi". Jak poinformował w mediach społecznościowych Tomasz Walczak, jego autor, nagranie obejrzało już w sumie milion widzów! Teraz będzie walczyć o nagrodę w Afryce.

Reklama

"Miasto od zawsze dla ludzi". Niezwykły film promocyjny Bielska-Białej
"Miasto od zawsze dla ludzi". Niezwykły film promocyjny Bielska-Białej · fot. Tomasz Walczak


Przypomnijmy, jak portal bielsko.info informował w artykule "Miasto od zawsze dla ludzi". Jak powstawało nagranie?", w poniedziałek, 16 stycznia podczas gali rozdania Ikarów - nagród prezydenta miasta w dziedzinie kultury - miała miejsce premiera najnowszego spotu promocyjnego Bielska-Białej pod tytułem "Miasto od zawsze dla ludzi".Reżyserem spotu jest bielszczanin Tomasz Walczak. - W filmie konfrontujemy historyczną stronę Bielska-Białej ze współczesnymi atrakcjami, które oferuje miasto. Filmowy dziadek przedstawia nam klasyczne, najbardziej znane atrakcje Bielska-Białej, do czego nutkę nowoczesności dorzuca filmowa wnuczka. Treść dopełniają filmowe ujęcia efektowe hyperlapse, dron sportowy FPV oraz niesamowita kompozycja muzyczna - mówi autor nagrania. Poniżej możecie zobaczyć, jak powstawało to niezwykłe wideo.W niedzielę, 12 marca w mediach społecznościowych Tomasz Walczak poinformował, że nagranie obejrzało już ponad milion widzów! Teraz spot zostanie pokazany na pierwszym festiwalu - International Tourism Film Festival Africa! Nagranie jest finalistą konkursu i będzie walczyć o główną nagrodę.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.