bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 28 lutego 2023
  • 5 marca 2023
  • wyświetleń: 39324

Kolejny popularny bar znika z mapy miasta. Działał 51 lat

Z gastronomicznej mapy Bielska-Białej znika kolejny popularny lokal. Tym razem padło na Bar Hałcnówka, który funkcjonował przy ul. Wyzwolenia 295 od 1972 roku.

Reklama

Bar Hałcnówka
Bar Hałcnówka · fot. Facebook / Bar Hałcnówka


O zamknięciu Baru Hałcnówka napisali w mediach społecznościowych jego właściciele. - Z przykrością informujemy, że dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem funkcjonowania Hałcnówki. Dziękujemy za wszystkie wspólne chwile i ogrom pozytywnych opinii. Mamy nadzieję, że będziecie nas dobrze wspominać - możemy przeczytać na Facebooku.

Loading...


Bar Hałcnówka działał od 1972 roku. Jak udało się dowiedzieć portalowi bielsko.info, powodem jego zamknięcia jest fakt, że budynek, w którym mieści się lokal, zmienia właściciela. Przyczynę są także względy ekonomiczne.

Według opinii mieszkańców Hałcnowa, dodanych także pod postem o zamknięciu Hałcnówki, można było zjeść tam dobre jedzenie, a atutem lokalu była także obsługa. - Szkoda, było zawsze smacznie, a przede wszystkim niedrogo i miła obsługa - czytamy w jednym z komentarzy.

Bar Hałcnówka
Bar Hałcnówka · fot. halcnowka.pl


Według nieoficjalnych informacji, do których dotarł nasz portal, lokal przejmie właściciel znanej w mieście sali weselnej.

mp, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.