Reklama

Rozrywka

  • 27 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1445

Licytacje dla WOŚP w Podcieniach. Na liście 44 pozycje

Za nami:

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bielsku-Białej 29 stycznia nie zakończy się na światełku do nieba. Bowiem już o godzinie 20.30 do siebie zapraszają Chmielowe Podcienia przy ulicy Podcienie 3. W lokalu odbędą się licytacje na rzecz WOŚP.

Prezydent Jarosław Klimaszewski i Krzysztof Łukaszewski z Chmielowych Podcieni
Prezydent Jarosław Klimaszewski i Krzysztof Łukaszewski z Chmielowych Podcieni · fot. UM Bielsko-Biała


Lista fantów jest na bieżąco publikowana na Facebooku lokalu pod adresem https://www.facebook.com/chmielowepodcienia. W tej chwili to aż 44 pozycje i na tym zapewne nie koniec. Czego tam nie ma! Vouchery na - zakupy, masaże i zabiegi pielęgnacyjne, vouchery na mycie samochodu, przygodę w pokoju escape room, oprowadzanie po Bielsku-Białej przez historyka, rejs, jazdę konną z instruktorem, zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody wraz z zaporą w Wapienicy oraz loty szybowcem i motoszybowcem, płyty CD z autografami artystów, bony do lokali gastronomicznych, karnety na siłownię, zestawy upominkowe kosmetyków i dermokosmetyków, obrazy i ilustracje, rękodzieło, zaproszenia do teatru, porcelana, zestawy kaw z różnych zakątków świata, czy biżuteria.

Cały dochód z licytacji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.