Reklama

Rozrywka

  • 14 listopada 2022
  • 17 listopada 2022
  • wyświetleń: 900

Spotkanie z Markiem Kamińskim w Książnicy Beskidzkiej

Za nami:

W czwartek, 17 listopada o godzinie 17.00 w Książnicy Beskidzkiej odbędzie się spotkanie z legendarnym podróżnikiem Markiem Kamińskim. Będzie to także promocja książki "Moje Bieguny. Dzienniki z wypraw".

To III wydanie bestsellera z 1998 roku ukazującego codzienne zmagania człowieka z trudnym środowiskiem, zmęczeniem i pojawiającym się zwątpieniem. Powtarzane jak refren czynności, rutyna drogi, liczenie do tysiąca - krok po kroku, by zająć myśli i nie zwracać uwagi na odmrożenia, otarcia czy bolące gardło pozwalają naprawdę wczuć się w sytuację autora. Jednocześnie subtelne zmiany, niuanse w stanie ducha i myśli pokazują, że największe znaczenie w zdobywaniu swoich biegunów ma właśnie to, co dzieje się w naszej głowie i sposób, w jaki reagujemy na napotykające nas zdarzenia.

Książka jest wspaniałym smakołykiem czytelniczym - opowieść wciąga jak kryminał i urzeka bezpretensjonalnością, spokojną erudycją, odniesieniami do muzyki, literatury i filozofii.

Spotkanie z Markiem Kamińskim w Książnicy Beskidzkiej
Spotkanie z Markiem Kamińskim w Książnicy Beskidzkiej · fot. Książnica Beskidzka

mp / bielsko.info

źródło: Książnica Beskidzka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.