bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 5 listopada 2022
  • 6 listopada 2022
  • wyświetleń: 8186

Z kulinarnej mapy miasta zniknęła kolejna restauracja

- Przetrwaliśmy pandemię i różne zawirowania ale obecna sytuacja nas pokonała - napisali w mediach społecznościowych właściciele restauracji Pastamore by Dawid Konior. Lokal został zamknięty końcem października.

Reklama

Z kulinarnej mapy miasta zniknęła kolejna restauracja
Z kulinarnej mapy miasta zniknęła kolejna restauracja · fot. Facebook / Pastamore by Dawid Konior


Przypomnijmy, to kolejna restauracja, która w ostatnim czasie zniknęła z kulinarnej mapy Bielska-Białej. W połowie października informowaliśmy o tym, że działalność zakończyło bistro Masala - popularny lokal z daniami wegetariańskimi. Jak napisali prowadzący lokal, stało się tak "dzięki konsekwentnym wysiłkom polskiego rządu". Więcej o tym w artykule "Bielskie bistro kończy działalność. "Dzięki wysiłkom polskiego rządu"".

Teraz z Bielska-Białej znika kolejny lokal gastronomiczny - Pastamore by Dawid Konior. Jak napisali właściciele restauracji w mediach społecznościowych, "przeżyliśmy w tym miejscu wiele wspaniałych chwil, stworzyliśmy wiele wspaniałych dań i poznaliśmy wspaniałych ludzi - naszych Gości. To była prawdziwa przyjemność pracować dla Was. Przetrwaliśmy pandemię i różne zawirowania ale obecna sytuacja nas pokonała".

- Zawsze naszym priorytetem była jakość - produktów, dań, pracy całej ekipy. Dzisiaj staje się to niemożliwe Bardzo dziękujemy za zaufanie, cudowne słowa uznania, za krytykę również bo to potęgowało nasze starania. Cała Załoga z Dawidem Koniorem na czele pozdrawia i dziękuje... Do zobaczenia gdzieś na kulinarnym szlaku... - dodali na profilu restauracji na Facebooku.

Loading...


W ostatnim czasie swoją działalność zakończył również klub muzyczny Bliska. - Dziękujemy, że mogliście z nami tworzyć wspomnienia. Dziękujemy za niepoliczalną energię, z której jesteście już znani w Polsce. Te 3,5 roku było wyjątkowe, trudne i nieprzewidywalne. Udało się zrealizować masę ciekawych projektów, wiele jeszcze było przed nami - napisali prowadzący klub na jego profilu na Facebooku.

Loading...

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.