bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 1 listopada 2022
  • 11 listopada 2022
  • wyświetleń: 1405

Ukazało się wideo do utworu "Metropolia" Lyonnera

Lyonner, czyli mieszkający w Ligocie Marcin Zuber na początku lutego zapowiedział, że w tym roku ukaże się wideo do singla, w którym gościnnie wystąpiła piosenkarka Ana Szen. Muzyk słowa dotrzymał. W sieci pojawiło się "Lyric Video" do utworu "Metropolia". Utwór opowiada o historii miasta Bielsko-Biała.

ReklamaPremiera odbyła się w sobotę 29 października na YouTube. Projekt powstał przy współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej oraz firmą "I love BB". Za produkcję podkładu muzycznego odpowiada MadSoundArchitect. Nagrania dokonano w DMB Studio, które również dokonało mix’u.

Mastering to dzieło studia "High End Audio" z Warszawy, którego właścicielem jest Grzegorz Piwkowski. Muzyk zapowiedział, że jeszcze w tym roku wyjdzie kolejny singiel. Nagrania audio można posłuchać na wszystkich sklepach internetowych (Spotify, Deezer, Apple Music etc.) pod poniższym linkiem.

Lyonner.lnk.to/Metropolia

mp / bielsko.info

źródło: Materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.