bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 26 października 2022
  • 27 października 2022
  • wyświetleń: 1374

New Amsterdam przygotuje ekspozycję stałą w Centrum Bajki i Animacji

Dyrektor Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej Maciej Chmiel podpisał umowę z firmą New Amsterdam na projekt i wykonanie ekspozycji stałej w nowo powstającym Centrum Bajki i Animacji OKO.

Reklama

Od prawej: Maciej Chmiel, Wojciech Florczyk i Tomasz Salwierz
Podpisanie umowy. Od prawej: Maciej Chmiel, Wojciech Florczyk i Tomasz Salwierz · fot. Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej


- Firma New Amsterdam na okoliczność konkursu przygotowała przepiękną wizualizację, która urzekła całą komisję konkursową, zatem nie możemy się już doczekać, kiedy będziemy mogli was zaprosić do magicznej krainy animacji - poinformowało Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

W skład komisji konkursowej weszli: Joanna Homel, dyrektor Centrum Bajki w Pacanowie - Aleksandra Stachniak oraz Roman Baran.

Do tej pory firma New Amsterdam przygotowała ekspozycje m.in. we wcześniej wspomnianym Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, a także Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Kopalni Guido oraz muzeum Historii Polski w Warszawie.

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.