Rozrywka

  • 10 października 2022
  • wyświetleń: 1067

"Mętlik" - nowy singiel Ashwagandhy ujrzał światło dzienne

W niedzielę, 9 października na YouTubie pojawił się kolejny teledysk Ashwagandhy. Tym razem utwór zadedykowany jest zmarłemu Tadeuszowi Hałatowi, czyli tacie Filipa Hałata - jednego z liderów Ashwagandhy.- Treść tej piosenki podyktowana jest trudnym czasem, który miał miejsce podczas powstawania tego utworu i ma na celu sprowokować słuchacza do pewnego rodzaju ważnych przemyśleń - podkreśla Filip Hałat.

"A Ty żałujesz? - ja nic nie zrobiłem - no właśnie, żałujesz, że nic nie zrobiłeś?". Kolejny numer Ashwagandhy otwiera (i zamyka zresztą) kultowy cytat z "Symetrii". Nie po raz pierwszy natkniemy się na niego w polskim hip-hopie, ale i w "Mętliku" znalazł się nie przez przypadek. Turysta umieścił ten skit w nawiązaniu do tekstu swojej zwrotki.

Cały utwór został zadedykowany śp. tacie Panfresko, który na temat utworu wypowiedział się w ten sposób: "Ciężko zrobić numer, który buja i jednocześnie skłania do refleksji, ale myślę, że nam się to udało.
Ten kawałek to jeden z takich przy których ciężko opanować mi łzy. Powstał on wtedy gdy odszedł mój tata i muszę przyznać, że właśnie za to kocham muzykę. Melodia to mój wierny kompan, który jest ze mną w każdej możliwej sytuacji i cieszę się, że tym razem pomogła mi podsumować pewien bardzo ważny dla mnie etap w życiu
".

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.