bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 8 października 2022
  • 12 listopada 2022
  • wyświetleń: 1943

"Szyndzielnia w obiektywie": wyślij zdjęcie i wygraj nagrody

Za nami:

Babie lato, czyli złota polska jesień przed nami. Barwy tej pory roku są niesamowicie urokliwe i niepowtarzalne. Kolej Linowa Szyndzielnia wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną Beskidy zaprasza na wędrówki w piękne Beskidy, tym razem z aparatem fotograficznym.

Reklama

PocztowkazBielska,Bielsko,BielskoBiała,Góry,Beskidy,BeskidŚląski,Szyndzielnia,Jesień,Paździer
Pierwsze dni jesieni na Szyndzielni - 5.10.2021 · fot. @picsstudiobb


- Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie fotograficznym pod nazwą „Szyndzielnia w obiektywie”. Warto zatrzymać piękne widoki w kadrze - słońce, ciepło, piękne krajobrazy oraz niespotykaną paletę barw, którą o tej porze roku można zobaczyć nie tylko w ogrodzie, parku ale również w górach - mówią organizatorzy konkursu.

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych bez ograniczeń wiekowych, którzy mają wprawne oko i zacięcie do fotografii. Liczy się jakość zdjęć, pomysłowość, oryginalność oraz obecność przynajmniej jednego z obiektów: gondola Kolei Linowej, dolna lub górna stacja kolei, wieża widokowa oraz ławeczka beskidzka znajdująca się przy górnej stacji kolei na Szyndzielni.

Dla laureatów konkursu "Szyndzielnia w obiektywie" organizatorzy przygotowali wiele cennych i atrakcyjnych nagród, m.in. weekend dla dwóch osób w Hotelu Dębowiec, vouchery na bezpłatne przejazdy Koleją Linową Szyndzielnia, zestawy upominkowe oraz inne cenne nagrody przygotowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Beskidy.

Co należy zrobić, aby wygrać i odebrać nagrodę? Wystarczy zrobić i wysłać zdjęcie - w terminie od 8 października do 13 listopada 2022 roku. Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia na adres mailowy konkurs@ziad.bielsko.pl. Zdjęcia należy przesłać w formacie jpg. Zgłoszenie musi zawierać dane osobowe (imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail autora zdjęć).

Prace przesłane po 13 listopada nie będą brały udziału w konkursie. Regulamin konkursu „Szyndzielnia w obiektywie” można pobrać tutaj.

"Szyndzielnia w obiektywie": wyślij zdjęcie i wygraj nagrody
"Szyndzielnia w obiektywie": wyślij zdjęcie i wygraj nagrody · fot. ZIAD

mp / bielsko.info

źródło: ZIAD

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.